Diskuse

CA Dalmacija

Datum: 08.06.2017

Vložil: Míša

Titulek: Re: Slatine

Holky děkuji a 24.6. to opět roztočíme.Moře se ohřívá,Pera už je nachystaná s otevřenou náručí.

Mooooc se na vás těším

Datum: 23.12.2016

Vložil: Eva Přikrylová

Titulek: Slatine

Ve Slatine jsme byli první rok, bylo to moc fajn, od paní Růžičkové jsme dostali super apartmán jen 30 m na pláž, jednání bylo na poslední chvíli a přesto za super cenu, měli jsme všechno pohodlí a také nás paní Růžičková a její manžel zachránili při poruše našeho auta, jinak by tam stálo do teď. Moc děkujeme za všechno, bylo to fakt super a ze strany paní Růžičkové vyčerpávající pomoc, kterou bychom jinde nikdy nedostali.

Datum: 05.09.2016

Vložil: Iva a Luba

Titulek: Slatine

Chtěla bych tady pochválit paní Míšu, která se o nás na letošní dovolené starala vč. domácích - pana Franka a paní Tonky. Ochotně nám vždy vyšla vstříc, pokud jsme něco potřebovali nebo chtěli zajistit výlet.
Ubytování bylo hezké a výhled, který byl na moře byl fascinující. Z terasy jsme mohli vidět jak východ - tak západ slunce - měnící se barvu moře.
Pokud nám zdraví a možnosti dovolí, rádi bychom s paní Míšou jeli příští rok znovu i se synem a jeho rodinou.
Míšo hodně spokojených klinetů

Datum: 07.09.2016

Vložil: Míša

Titulek: Re: Slatine

Ivo a Lubo,moc Vám děkuji za milou společnost bylo my ctí se s vámi potkávat denně jste moc milí.Děkuji za domácí za pochvalu pro mě je samozřejmostí ve všem klientům vyhovět.
Věřím tomu,že se opět zase sejdeme už dnes se těším.
Přeji vám hlavně zdraví a pohodu Míša

Datum: 18.02.2017

Vložil: Míša

Titulek: Re: Re: Slatine

A už je to tady.Zase přijedou moji milí klienti,Luba a Iva tentokrát do Andjele a to konec srpna na 10 nocí.Je vidět,že byli spokojení.Moooc se na vás těším Míša

Datum: 21.04.2016

Vložil: Věrka s rodinou

Titulek: Slatine

Už se moc těšíme, až zase s touto cestovní agenturou pojedeme k moři do Slatine. Jsme tam velice spokojeni, dobře se o nás starají, máme to tam rádi. A jmenovitě paní Michaele chci poděkovat za skvělou organizaci zájezdu.

Datum: 21.04.2016

Vložil: Růžičková

Titulek: Re: Slatine

Mooooc děkuji a už se na vás těším.Vynasnažím se o co nejlepší servis je to pro mě čest spokojený klient.

Datum: 21.04.2016

Vložil: Yvonne Stejskalová

Titulek: Slatine

Do Slatine jezdíme každý rok, děláme si výlety lodí do Splitu, do Trogiru na trhy.
Domácí jsou vstřícní, ochotní a velice rozmazlující. Nedáme dopustit na Maricu Čuk a Peru. Peru jedeme už poněkolikáté, je to skvělá paní domácí a apartmán přímo u moře. Využili jsme i dětské hřiště, které je oplocené a tudíž nemusím mít oči i na zadku. Jsme velice spokojení a letos jedeme už 1.července. Tak brzy na viděnou, Yvonna

Datum: 21.04.2016

Vložil: Míša

Titulek: Re: Slatine

Děkuji vám za pochvalu.Domácím vyřídím.Už se na vás všechny mooooooc těším.
2.července ráno vás očekáváme s otevřenou náručí a napečenými buchtami.Vaše majitelka CA Dalmacija Míša

Datum: 28.01.2015

Vložil: Míša

Titulek: chyba při tvoření stránek

Bohužel při tvoření nových stránek byly všechny diskuze vymazány což mě velice mrzí,protože byli krásné a od srdce.Tolik spokojených klientů jsem ani nečekala.Moc všem děkuji a těším se na setkání s Vámi v letošní sezoně.Moc mě těší,že jste opět zakoupili dovolenou ve svých oblíbených apartmanech.

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek